Aktualności

Poszukiwani dystrybutorzy produktów „Biochefa” FZNP!


Poszukujemy renomowanych firm, które mogą być zainteresowane dystrybucją naszego najnowszego produktu – innowacyjnego płynu do płukania i przechowywania organów do przeszczepów.

Płyn Biolasol jest polską odpowiedzią na znane zagraniczne marki płynów istniejących na rynku od wielu lat. Skuteczność unikalnego składu płynu Biolasol została potwierdzona w przeprowadzonych przeszczepach nerek.
Produkt został opracowany przez zespół naukowy firmy „Biochefa” we współpracy z profesorami akademickimi, farmaceutami i lekarzami z dziedziny transplantologii i jest zgodny z 93/42/EWG, Nr rej./Reg.No. TNP/MDD/0120/3991/2014 dla kategorii wyrobów sterylnych klasy IIa, wydany przez TUV Nord, Polska, 06.05.

Oferujemy także do dystrybucji preparaty weterynaryjne.

Preparat weterynaryjny BIOSOLWENS PLUS gwarantuje 100%-ową skuteczność stosowania, którą potwierdzają nasi klienci.
Produkt został doceniony na rynku polskim i zagranicznym dzięki wysokiej skuteczności i konkurencyjnej cenie, co zmotywowało nas do rozszerzenia eksportu.

Oferujemy także do dystrybucji linię suplementów diety.

Nasze suplementy diety cieszą się uznaniem klientów, dla których ważna jest zarówno jakość jak i przystępna cena. Oferujemy całą gamę preparatów w postaci tabletek bogatych w mikroelementy i zestaw witamin, jak i zdrowotnych nalewek z naturalnych surowców, takich  jak propolis.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, aby zostać naszym dystrybutorem, prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów lub umówienia się na spotkanie.« powrót

Aktualności